Universel langattoman puhelimen AAA x 4 yhteensopiva akku 700mAh
calcActive())">
Universel langattoman puhelimen AAA x 4 yhteensopiva akku 700mAh
In stock
- SKU
- CS-CPB035UL
16,95 €
Universel langattoman puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
AAA x 4
Korvattavat Universel langattoman puhelimen alkuperäisakut
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Universel langattoman puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-CPB035UL |
|---|---|
| Jännite uusi | 4,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128107064 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 3.36Wh |
| Mitat | 45.40 x 41.30 x 10.50mm |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |