Universel langattoman puhelimen AA x 3 yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Universel langattoman puhelimen AA x 3 yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-CPB044UL
18,95 €
Universel langattoman puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
AA x 3
Korvattavat Universel langattoman puhelimen alkuperäisakut
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Universel langattoman puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-CPB044UL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128107026 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.2Wh |
| Mitat | 50.90 x 42.20 x 14.60 mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |