Universal MX-810, MX-810i, MX-880 Kaukosäätimen Akku
calcActive())">
Universal MX-810, MX-810i, MX-880 Kaukosäätimen Akku
In stock
- SKU
- CS-MX810RC
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Universal kaukosäätimien kanssa:
MX-810
MX-810i
MX-880
MX-810i
MX-880
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Universal kaukosäätimien alkuperäisakut:
BATTMX880
NC0910
UT-BATTMX880
NC0910
UT-BATTMX880
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-MX810RC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128031406 |
| Mitat | 53.20 x 35.30 x 7.10mm |
| Korvaa | NC0910 / UT-BATTMX880 / BATTMX880 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1050mAh / 3.89Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |