Universal MX-3000, MX-3000i Kaukosäätimen Akku
calcActive())">
Universal MX-3000, MX-3000i Kaukosäätimen Akku
In stock
- SKU
- CS-MX300RC
19,95 €
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Universal kaukosäätimien kanssa:
MX-3000
MX-3000i
MX-3000i
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Universal kaukosäätimien alkuperäisakut:
BTPC56067
BTPC56067A
BTPC56067B
BTPC56067A
BTPC56067B
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-MX300RC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128035282 |
| Mitat | 65.16 x 58.89 x 4.57mm |
| Korvaa | MT-1000C-BTP |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 7.77Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |