Unitech PA960, PA962, PA963 akku 1850mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Unitech viivakoodinlukijoiden kanssa:
PA960
PA962
PA963
RH767
RH767C
PA962
PA963
RH767
RH767C
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Unitech viivakoodinlukijoiden alkuperäisakut:
1400-202017
1400-202450G
1400-202450G
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi viivakoodinlukijoiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turva…
| SKU | CS-UPA960BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128030720 |
| Korvaa | 1400-202017 / 1400-202450G |
| Kapasiteetti (mAh) | 1850mAh / 13.69Wh |
| Mitat | 57.00 x 37.00 x 23.00mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |