Unitech PA550 akku 2200mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Unitech viivakoodinlukijoiden kanssa:
PA550
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Unitech viivakoodinlukijoiden alkuperäisakut:
1400-900008G
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi viivakoodinlukijoiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turva…
| SKU | CS-UPA550BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128140436 |
| Korvaa | 1400-900008G |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 8.14Wh |
| Mitat | 53.65 x 43.78 x 15.93mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |