Unitech HT680, HT680 Rugged Handheld Terminal, HT680-9550UADG akku 2200mAh
calcActive())">
Unitech HT680, HT680 Rugged Handheld Terminal, HT680-9550UADG akku 2200mAh
In stock
- SKU
- CS-UPA680BL
40,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Unitech viivakoodinlukijoiden kanssa:
HT680
HT680 Rugged Handheld Terminal
HT680-9550UADG
HT680-9560UADG
HT680-9590UADG
HT680-H550UADG
HT680-H560UADG
HT680-H590UADG
HT682
Multi-Languages
PA690
PA690 Rugged Handheld Computer
PA690-0260UADG
PA690-2260UADG
PA690-3261UADG
PA690-3892QADG
PA690-3892UADG
PA690-9260UADG
PA690-9261QADG
PA690-9261UADG
PA690-9892QADG
PA690-9892UADG
PA690-H261QADG
PA690-H892WADG
PA690MCA Medical Clinical Assi
PA692
PA692-0260UMDG - WM6.5 Classic
PA692-9261UMDG
PA692-9261UMHG
PA692-98E2QMDG
PA692-98E2UMDG
PA692-98E2UMHG
PA692-H261QMDG
PA692-H261UMDG
PA692-H461UADG - 2D Imager
PA692-H8E2QMDG
PA692-H8E2UMDG
PA692-H8E2UMHG
PA692-QAW2UMHG - 2D Imager
PA692-Y8E2UMDG - 2D Imager
Unicare-PA690-2E
Unicare-PA690-3C
Unicare-PA690-3E
Unicare-PA690-5C
HT680 Rugged Handheld Terminal
HT680-9550UADG
HT680-9560UADG
HT680-9590UADG
HT680-H550UADG
HT680-H560UADG
HT680-H590UADG
HT682
Multi-Languages
PA690
PA690 Rugged Handheld Computer
PA690-0260UADG
PA690-2260UADG
PA690-3261UADG
PA690-3892QADG
PA690-3892UADG
PA690-9260UADG
PA690-9261QADG
PA690-9261UADG
PA690-9892QADG
PA690-9892UADG
PA690-H261QADG
PA690-H892WADG
PA690MCA Medical Clinical Assi
PA692
PA692-0260UMDG - WM6.5 Classic
PA692-9261UMDG
PA692-9261UMHG
PA692-98E2QMDG
PA692-98E2UMDG
PA692-98E2UMHG
PA692-H261QMDG
PA692-H261UMDG
PA692-H461UADG - 2D Imager
PA692-H8E2QMDG
PA692-H8E2UMDG
PA692-H8E2UMHG
PA692-QAW2UMHG - 2D Imager
PA692-Y8E2UMDG - 2D Imager
Unicare-PA690-2E
Unicare-PA690-3C
Unicare-PA690-3E
Unicare-PA690-5C
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Unitech viivakoodinlukijoiden alkuperäisakut:
1400-900001G
1400-900005G
1400-910005G
1400-910006G
1400-900005G
1400-910005G
1400-910006G
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi viivakoodinlukijoiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turva…
| SKU | CS-UPA680BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128054719 |
| Korvaa | 1400-900001G / 1400-900005G / 1400-910005G / 1400-910006G |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 8.14Wh |
| Mitat | 58.40 x 36.72 x 14.10mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |