Uniden UH810, UH810S, UH820S akku 1500mAh / 5.55Wh
calcActive())">
Uniden UH810, UH810S, UH820S akku 1500mAh / 5.55Wh
In stock
- SKU
- CS-UPH810TW
19,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Uniden radiopuhelimien kanssa:
UH810
UH810S
UH820S
UH810S
UH820S
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Uniden radiopuhelimien alkuperäisakut:
BP820
BP-820
BP-820
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-UPH810TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128124047 |
| Korvaa | BP820 / BP-820 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.55Wh |
| Mitat | 59.20 x 36.70 x 9.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |