Uniden GMR1038, GMR1038-2, GMR10382CK akku 600mAh
calcActive())">
Uniden GMR1038, GMR1038-2, GMR10382CK akku 600mAh
In stock
- SKU
- CS-UBP380TW
19,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Uniden radiopuhelimien kanssa:
GMR1038
GMR1038-2
GMR10382CK
GMR1038-2CK
GMR1048
GMR10482CK
GMR1048-2CK
GMR1438
GMR1448
GMR15582CK
GMR1558-2CK
GMR1588-2CK
GMR15952CK
GMR1595-2CK
GMR2059
GMR2089
GMR2099
GMR2889-2CK
GMR635
GMR645
GMR6482CK
GMR648-2CK
GMR680
GMR855
GMR8552C
GMR855-2C
GMR8552CK
GMR855-2CK
GMR85532CK
GMR8553-2CK
GMR885
GMR895
GMRS
GMRS380
GMRS3802
GMRS380-2
GMRS680
GMRS6802
GMRS680-2
MR1048-2CK
TR6402
TR640-2
GMR1038-2
GMR10382CK
GMR1038-2CK
GMR1048
GMR10482CK
GMR1048-2CK
GMR1438
GMR1448
GMR15582CK
GMR1558-2CK
GMR1588-2CK
GMR15952CK
GMR1595-2CK
GMR2059
GMR2089
GMR2099
GMR2889-2CK
GMR635
GMR645
GMR6482CK
GMR648-2CK
GMR680
GMR855
GMR8552C
GMR855-2C
GMR8552CK
GMR855-2CK
GMR85532CK
GMR8553-2CK
GMR885
GMR895
GMRS
GMRS380
GMRS3802
GMRS380-2
GMRS680
GMRS6802
GMRS680-2
MR1048-2CK
TR6402
TR640-2
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Uniden radiopuhelimien alkuperäisakut:
BP-38
BP-39
BP-40
BT-1013
BT-537
BP-39
BP-40
BT-1013
BT-537
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-UBP380TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128044420 |
| Korvaa | FRS-008-NH / FRS008NH |
| Kapasiteetti (mAh) | 600mAh / 2.88Wh |
| Mitat | 45.76 x 41.12 x 10.63mm |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |