TSI INC lääketieteellisen laitteen Certifier FA Plus Ventilator / Certifier Flow Analyzer Plus V yhteensopiva akku 2200mAh
calcActive())">
TSI INC lääketieteellisen laitteen Certifier FA Plus Ventilator / Certifier Flow Analyzer Plus V yhteensopiva akku 2200mAh
In stock
- SKU
- CS-TNC408MD
29,95 €
TSI INC lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Certifier FA Plus Ventilator
Certifier Flow Analyzer Plus V
Certifier Flow Analyzer Plus V
Korvattavat TSI INC lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
B11876
BLI-195
BLI-195
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu TSI INC lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta ma…
| SKU | CS-TNC408MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128169031 |
| Korvaa | BLI-195 / B11876 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 16.28Wh |
| Mitat | 70.60 x 38.20 x 20.60mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |