Philips lääketieteellisen laitteen MobileDiagnost wDR yhteensopiva akku 2500mAh
calcActive())">
Philips lääketieteellisen laitteen MobileDiagnost wDR yhteensopiva akku 2500mAh
In stock
- SKU
- CS-TRZ512MD
274,95 €
Philips lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
MobileDiagnost wDR
Korvattavat Philips lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
4512-201-06902
62841555A
ZC08040
62841555A
ZC08040
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Philips lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta ma…
| SKU | CS-TRZ512MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128203704 |
| Korvaa | 4512-201-06902 / 62841555A / ZC08040 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 27.75Wh |
| Mitat | 165.60 x 85.55 x 17.20mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |