TRIXELL 3543PR akku 3600mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien TRIXELL lääketieteellisten laitteiden kanssa:
3543PR
EZ DR
EZ DR
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat TRIXELL lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
2ICP05/67/89
2ICP5/38/50-4
2ICP5/38/50-4
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-TRZ354MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128149613 |
| Korvaa | 2ICP5/38/50-4 / 2ICP05/67/89 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3600mAh / 26.64Wh |
| Mitat | 247.70 x 77.20 x 7.10mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |