Trimble tutkimuslaitteen GPS Net R5 / 67668-20 yhteensopiva akku 7200mAh
calcActive())">
Trimble tutkimuslaitteen GPS Net R5 / 67668-20 yhteensopiva akku 7200mAh
In stock
- SKU
- CS-TRN500SL
40,95 €
Trimble tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
GPS Net R5
67668-20
GPS Net R9
67668-20
GPS Net R9
Korvattavat Trimble tutkimuslaitteen alkuperäisakut
56108
EPG-0908
EPG-0908
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Trimble tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi j…
| SKU | CS-TRN500SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128185086 |
| Korvaa | 56108 / EPG-0908 |
| Kapasiteetti (mAh) | 7200mAh / 53.28Wh |
| Mitat | 134.80 x 101.50 x 10.60mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |