Trimble tutkimuslaitteen 500 Data Collector / TDS Ranger 300 yhteensopiva akku 6600mAh
calcActive())">
Trimble tutkimuslaitteen 500 Data Collector / TDS Ranger 300 yhteensopiva akku 6600mAh
In stock
- SKU
- CS-TRS200SL
233,95 €
Trimble tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
500 Data Collector
TDS Ranger 300
TSC2
TSC2 controller
TDS Ranger 300
TSC2
TSC2 controller
Korvattavat Trimble tutkimuslaitteen alkuperäisakut
39392848
B07B4SN5FD
B07B4SN5FD
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Trimble tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi j…
| SKU | CS-TRS200SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128170280 |
| Korvaa | B07B4SN5FD / 39392848 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 25.08Wh |
| Mitat | 104.00 x 88.70 x 34.20mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |