Trilithic 860DSP field analyzer akku 2500mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Trilithic mittalaitteiden kanssa:
860DSP field analyzer
860DSPi field analyzer
860DSPi field analyzer
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Trilithic mittalaitteiden alkuperäisakut:
90041000
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-TRC870SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128134107 |
| Korvaa | 0090041000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 18Wh |
| Mitat | 153.00 x 33.96 x 18.73mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |