Tribrer tutkimuslaitteen AOR500 / AOR500-s yhteensopiva akku 2300mAh
calcActive())">
Tribrer tutkimuslaitteen AOR500 / AOR500-s yhteensopiva akku 2300mAh
In stock
- SKU
- CS-TBR500SL
40,95 €
Tribrer tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
AOR500
AOR500-s
AOR500-s
Korvattavat Tribrer tutkimuslaitteen alkuperäisakut
AOR500ABS
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Tribrer tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi j…
| SKU | CS-TBR500SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128154587 |
| Korvaa | AOR500ABS |
| Kapasiteetti (mAh) | 2300mAh / 17.02Wh |
| Mitat | 72.20 x 50.66 x 14.60mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |