Tri-Tronics koirapannan Flyway Special XLS / Pro 100 XLS yhteensopiva akku 700mAh
calcActive())">
Tri-Tronics koirapannan Flyway Special XLS / Pro 100 XLS yhteensopiva akku 700mAh
In stock
- SKU
- CS-STX100SL
18,95 €
Tri-Tronics koirapannan yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Flyway Special XLS
Pro 100 XLS
Pro 200 XLS
Pro 500 XLS
Upland Special XLS
Pro 100 XLS
Pro 200 XLS
Pro 500 XLS
Upland Special XLS
Korvattavat Tri-Tronics koirapannan alkuperäisakut
1157900
1157900-C
1157900-C
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Tri-Tronics koirapannan -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-STX100SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128155348 |
| Korvaa | 1157900 / 1157900-C |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 5.04Wh |
| Mitat | 50.90 x 31.75 x 21.60mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |