TPI HXG-2D akku 2000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien TPI mittalaitteiden kanssa:
HXG-2D
HXG-2D Combustible Gas Leak De
HXG-2D Combustible Gas Leak De
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat TPI mittalaitteiden alkuperäisakut:
160AAH3BML
A007
A774
A007
A774
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-TPH200SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128132189 |
| Korvaa | A007 / 160AAH3BML / A774 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.2Wh |
| Mitat | 51.78 x 43.44 x 14.68mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |