TPI 440 akku 2000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien TPI mittalaitteiden kanssa:
440
440 1MHz Single Channel Oscill
440 1MHz Single Channel Oscill
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat TPI mittalaitteiden alkuperäisakut:
6P600A
A004
A004
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-TPH440SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128132028 |
| Korvaa | A004 / 6P600A |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 14.4Wh |
| Mitat | 86.75 x 51.80 x 14.55mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |