TP-Link TL-TR961 Hotspot mokkulan Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien TP-Link mokkuloiden kanssa:
TL-TR961
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat TP-Link mokkuloiden alkuperäisakut:
TBL-55A2550
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-TTR961SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128110774 |
| Mitat | 68.48 x 48.55 x 5.60mm |
| Korvaa | TBL-55A2550 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1900mAh / 7.22Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |