TP-Link mokkuloiden M7650 yhteensopiva akku 2900mAh
calcActive())">
TP-Link mokkuloiden M7650 yhteensopiva akku 2900mAh
In stock
- SKU
- CS-TTR765SL
18,95 €
TP-Link mokkuloiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
M7650
Korvattavat TP-Link mokkuloiden alkuperäisakut
TBL-53A3000
TBL-53B3000
TBL-53B3000
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu TP-Link mokkuloiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
| SKU | CS-TTR765SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128153238 |
| Korvaa | TBL-53B3000 / TBL-53A3000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2900mAh / 11.02Wh |
| Mitat | 78.08 x 57.95 x 5.32mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |