TP-Link M7310 / TBL-55A1800 akku 1700 mAh
calcActive())">
TP-Link M7310 / TBL-55A1800 akku 1700 mAh
In stock
- SKU
- CS-TTR732SL
14,95 €
11,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien TP-Link puhelinten kanssa:
M7310
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat TP-Link puhelin alkuperäisakut:
TBL-55A1800
Huomaathan TP-Link M7310 on kahta eri versiota. Tarkista oikea akun tyyppi akun mitoista tai akun tyyppikoodista. Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-TTR732SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128153245 |
| Korvaa | TBL-55A1800 / TBL-55A2000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1700mAh / 6.46Wh |
| Mitat | 62.00 x 46.00 x 5.40mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |