TP-Link M5350, TL-M5350, TL-TR761 Hotspot mokkulan Akku
calcActive())">
TP-Link M5350, TL-M5350, TL-TR761 Hotspot mokkulan Akku
In stock
- SKU
- CS-TTR861SL
20,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien TP-Link mokkuloiden kanssa:
M5350
TL-M5350
TL-TR761
TL-M5350
TL-TR761
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat TP-Link mokkuloiden alkuperäisakut:
TBL-71A2000
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-TTR861SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128099208 |
| Mitat | 63.96 x 44.08 x 6.80mm |
| Korvaa | TBL-71A2000 / TBL-71B2000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.4Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |