TP-Link älypuhelinten Neffos A5 / TP7032A yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
TP-Link älypuhelinten Neffos A5 / TP7032A yhteensopiva akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-TPA500SL
20,95 €
TP-Link älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Neffos A5
TP7032A
TP7032A
Korvattavat TP-Link älypuhelinten alkuperäisakut
NBL-45A3000
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu TP-Link älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-TPA500SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128162575 |
| Korvaa | NBL-45A3000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 9.62Wh |
| Mitat | 90.20 x 63.10 x 4.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |