Toshiba Tecra S1, Tecra S1 PT831L-2T91L, Tecra S1 TE2000 akku 40mAh
calcActive())">
Toshiba Tecra S1, Tecra S1 PT831L-2T91L, Tecra S1 TE2000 akku 40mAh
In stock
- SKU
- CS-TOS100BU
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Toshiba CMOS / vara-akun kanssa:
Tecra S1
Tecra S1 PT831L-2T91L
Tecra S1 TE2000
Tecra S1 TE2100
Tecra S1 TE2200
Tecra S1 TE2300
Tecra S1 PT831L-2T91L
Tecra S1 TE2000
Tecra S1 TE2100
Tecra S1 TE2200
Tecra S1 TE2300
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Toshiba CMOS / vara-akun alkuperäisakut:
V000010510
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi CMOS / vara-akun tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisu…
| SKU | CS-TOS100BU |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128106203 |
| Korvaa | V000010510 |
| Kapasiteetti (mAh) | 40mAh / 0.12Wh |
| Mitat | 19.43 x 12.88 x 3.10 mm |
| Jännite | 3 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |