Toshiba Satellite NB200, Satellite NB201, Satellite NB205 akku, 6600 mAh Musta
calcActive())">
Toshiba Satellite NB200, Satellite NB201, Satellite NB205 akku, 6600 mAh Musta
In stock
- SKU
- CS-TNB200HT
69,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Toshiba kannettavien tietokoneiden kanssa:
Satellite NB200
Satellite NB201
Satellite NB205
Satellite NB200-110
Satellite NB200-10z
Satellite NB200-113
Satellite NB200-11L
Satellite NB200-11H
Satellite NB205-312
Satellite NB205-N210
Satellite NB205-N211
Satellite NB205-N310/BN
Satellite NB205-N313P
Satellite NB205-N310
Satellite NB205-N311
Satellite NB205-N311/W
Satellite NB205-N312/BL
Satellite NB205-N312/BN
mini NB205-N312BL
Satellite NB205-N313/P
Dynabook UX/ 23JBR
Dynabook UX/ 23JWH
Dynabook UX/ 24JBR
Dynabook UX/ 24JWH
Mini NB205-N310/BN
Mini NB205-N311/W
Mini NB205-N312/BL
Mini NB205-N313/P
Mini NB200
Mini NB200-00P
Mini NB200-10F
Mini NB200-10Z
Mini NB200-110
Mini NB200-11H
Satellite NB201
Satellite NB205
Satellite NB200-110
Satellite NB200-10z
Satellite NB200-113
Satellite NB200-11L
Satellite NB200-11H
Satellite NB205-312
Satellite NB205-N210
Satellite NB205-N211
Satellite NB205-N310/BN
Satellite NB205-N313P
Satellite NB205-N310
Satellite NB205-N311
Satellite NB205-N311/W
Satellite NB205-N312/BL
Satellite NB205-N312/BN
mini NB205-N312BL
Satellite NB205-N313/P
Dynabook UX/ 23JBR
Dynabook UX/ 23JWH
Dynabook UX/ 24JBR
Dynabook UX/ 24JWH
Mini NB205-N310/BN
Mini NB205-N311/W
Mini NB205-N312/BL
Mini NB205-N313/P
Mini NB200
Mini NB200-00P
Mini NB200-10F
Mini NB200-10Z
Mini NB200-110
Mini NB200-11H
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Toshiba alkuperäisakut:
PA3731U-1BRS
GC02000XV10
PLL25C-00600C
PA3734U-1BRS
PA3733U-1BRS
L007221
PA3732U-1BAS
PABAS209
GC02000XV10
PLL25C-00600C
PA3734U-1BRS
PA3733U-1BRS
L007221
PA3732U-1BAS
PABAS209
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-TNB200HT |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128031109 |
| Mitat | 204.38 x 76.77 x 34.06mm |
| Korvaa | PA3731U-1BRS / GC02000XV10 / PLL25C-00600C / PA3734U-1BRS / PA3733U-1BRS / L007221 / PA3732U-1BAS / PABAS209 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 71.28Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |