Toshiba Satellite M40-A, Satellite M50-A, Satellite M50D-A akku 4150mAh
calcActive())">
Toshiba Satellite M40-A, Satellite M50-A, Satellite M50D-A akku 4150mAh
In stock
- SKU
- CS-TOU500NB
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Toshiba kannettavien tietokoneiden kanssa:
Satellite M40-A
Satellite M50-A
Satellite M50D-A
Satellite M50T
Satellite U40T-A
Satellite U50t
Satellite U50T-A
Satellite U50t-A100
Satellite U50t-A-100
Satellite U940
Satellite M50-A
Satellite M50D-A
Satellite M50T
Satellite U40T-A
Satellite U50t
Satellite U50T-A
Satellite U50t-A100
Satellite U50t-A-100
Satellite U940
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Toshiba kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
PA5157U-1BRS
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-TOU500NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128088608 |
| Korvaa | PA5157U-1BRS / P31PE6-06-N01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4150mAh / 47.31Wh |
| Mitat | 215.91 x 133.00 x 7.38mm |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |