Toshiba Satellite C855, Satellite C855-10G, Satellite C855-10K akku 6600 mAh
calcActive())">
Toshiba Satellite C855, Satellite C855-10G, Satellite C855-10K akku 6600 mAh
In stock
- SKU
- CS-TOC855HB
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Toshiba kannettavien tietokoneiden kanssa:
Satellite C855
Satellite C855-10G
Satellite C855-10K
Satellite C855-10G
Satellite C855-10K
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Toshiba alkuperäisakut:
PA5023U-1BRS
PA5024U-1BRS
PA5025U-1BRS
PA5024U-1BRS
PA5025U-1BRS
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-TOC855HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128108481 |
| Mitat | 204.10 x 52.10 x 39.80 mm |
| Korvaa | PA5023U-1BRS / PA5024U-1BRS / PA5025U-1BRS / PA5026U-1BRS / PA5027U-1BRS / PABAS259 / PABAS260 / PABAS261 / PABAS262 / PABAS263 / PA5110U-1BRS |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 71.28Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |