Toshiba Satellite C40 / C55 / C70 akku 4400 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Toshiba kannettavien tietokoneiden kanssa:
Satellite C40-AD05B1
Satellite C40-AS20W1
Satellite C40-AS22W1
Satellite C40-AT01W1
Satellite C40-AT15B1
Satellite C40-AT19W1
Satellite C45-AK06B
Satellite C45-AK07B
Satellite C45-AK08B1
Satellite C45-AK15B1
Satellite C45-ASC1B
Satellite C45-AT79B
Satellite C50-AC09W1
Satellite C50-AT01W1
Satellite C50-AT03W1
Satellite C50-AT08B1
Satellite C50D-AT01B1
Satellite C50T
Satellite C55
Satellite C55D
Satellite C55DT
Satellite C55T
Satellite C70
Satellite C70-A
Satellite C75
Satellite C75D
Satellite C75DT
Satellite C75T
Satellite Pro C70
Satellite Pro C70-A
Satellite C40-AS20W1
Satellite C40-AS22W1
Satellite C40-AT01W1
Satellite C40-AT15B1
Satellite C40-AT19W1
Satellite C45-AK06B
Satellite C45-AK07B
Satellite C45-AK08B1
Satellite C45-AK15B1
Satellite C45-ASC1B
Satellite C45-AT79B
Satellite C50-AC09W1
Satellite C50-AT01W1
Satellite C50-AT03W1
Satellite C50-AT08B1
Satellite C50D-AT01B1
Satellite C50T
Satellite C55
Satellite C55D
Satellite C55DT
Satellite C55T
Satellite C70
Satellite C70-A
Satellite C75
Satellite C75D
Satellite C75DT
Satellite C75T
Satellite Pro C70
Satellite Pro C70-A
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Toshiba alkuperäisakut:
PA5108U-1BRS
PA5109U-1BRS
PA5110U-1BRS
PABAS271
PABAS272
PABAS273
PA5109U-1BRS
PA5110U-1BRS
PABAS271
PABAS272
PABAS273
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-TOC400NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128117179 |
| Mitat | 204.33 x 52.15 x 20.20mm |
| Korvaa | PA5108U-1BRS / PA5109U-1BRS / PA5110U-1BRS / PABAS271 / PABAS272 / PABAS273 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 47.52Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |