Toshiba PX1733, PX1733U, PX1733E-1BRS, 084-07042L-073 akku - 1050 mAh
calcActive())">
Toshiba PX1733, PX1733U, PX1733E-1BRS, 084-07042L-073 akku - 1050 mAh
In stock
- SKU
- CS-PX1733MC
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Toshiba kameroiden kanssa:
Camileo S30
Camileo S30 HD
PA3893U- 1CAM
Camileo S30 HD
PA3893U- 1CAM
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Toshiba alkuperäisakut:
PX1733
PX1733U
PX1733E-1BRS
084-07042L-073
PX1733U
PX1733E-1BRS
084-07042L-073
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-PX1733MC |
|---|---|
| EAN | 4894128052135 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 43.30 x 31.30 x 7.10mm |
| Korvaa | 084-07042L-073 / PX1733 / PX1733E-1BRS / PX1733U |
| Kapasiteetti (mAh) | 1050mAh / 3.89Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |