Toshiba Portege Z30, Portege Z30 Ultrabook, Portege Z30-002 akku 3350 mAh
calcActive())">
Toshiba Portege Z30, Portege Z30 Ultrabook, Portege Z30-002 akku 3350 mAh
In stock
- SKU
- CS-TOZ300NB
69,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Toshiba kannettavien tietokoneiden kanssa:
Portege Z30
Portege Z30 Ultrabook
Portege Z30-002
Portege Z30 Ultrabook
Portege Z30-002
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Toshiba alkuperäisakut:
PA5136U-1BRS
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-TOZ300NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128098546 |
| Mitat | 279.85 x 128.72 x 9.04 mm |
| Korvaa | PA5136U-1BRS |
| Kapasiteetti (mAh) | 3350mAh / 49.58Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |