Siemens lääketieteellisen laitteen Sonoline Antares Ultrasound / Sonoline Antares Ultrasound S-2000 yhteensopiva akku 3600mAh
calcActive())">
Siemens lääketieteellisen laitteen Sonoline Antares Ultrasound / Sonoline Antares Ultrasound S-2000 yhteensopiva akku 3600mAh
In stock
- SKU
- CS-SMU483MD
32,95 €
Siemens lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Sonoline Antares Ultrasound
Sonoline Antares Ultrasound S-2000
ACUSON S2000
Sonoline Antares Ultrasound S-2000
ACUSON S2000
Korvattavat Siemens lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
4834789
110382
6289
110382
6289
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Siemens lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta ma…
| SKU | CS-SMU483MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 4,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128195672 |
| Korvaa | BSC30-0520 / BK-45AL22G1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3600mAh / 17.28Wh |
| Mitat | 136.20 x 34.80 x 17.00mm |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |