Toshiba Dynabook V7, Satellite Pro 6300, Satellite Pro M10, Satellite pro M15, Tecra M1 Series akku 6600 mAh
calcActive())">
Toshiba Dynabook V7, Satellite Pro 6300, Satellite Pro M10, Satellite pro M15, Tecra M1 Series akku 6600 mAh
In stock
- SKU
- CS-TOV7HB
89,95 €
Akku sopii mm: Toshiba Dynabook V7, Satellite Pro 6300, Satellite Pro M10, Satellite pro M15, Tecra M1 sarja.
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 6kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-TOV7HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128019183 |
| Mitat | 152.95 x 98.55 x 21.05 mm |
| Korvaa | PA3258 / PA3258U / PA3258U-1BAS / PA3258U-1BRS / PA3259 / PA3259U / PA3259U-1BAS / PA3259U-1BRS / PABAS034 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 71.28Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |