Toshiba Dynabook Satellite Pro C40 / C50 akku 6000 mAh
calcActive())">
Toshiba Dynabook Satellite Pro C40 / C50 akku 6000 mAh
In stock
- SKU
- CS-TOC501NB
74,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Toshiba Dynabook kannettavien tietokoneiden kanssa:
Satellite Pro C40-G-11G
Satellite Pro C40-G-120
Satellite Pro C40-G-138
Satellite Pro C40-G-13E
Satellite Pro C40-G-13F
Satellite Pro C40-H-103
Satellite Pro C40-H-113
Satellite Pro C40-J-10Z
Satellite Pro C40-J-11Q
Satellite Pro C40-J-124
Satellite Pro C40-J-125
Satellite Pro C50-G-106
Satellite Pro C50-G-10H
Satellite Pro C50-G-10J
Satellite Pro C50-G-10K
Satellite Pro C50-G-10M
Satellite Pro C50-G-10T
Satellite Pro C50-H-106
Satellite Pro C50-H-11F
Satellite Pro C50-J-11V
Satellite Pro C40-G-120
Satellite Pro C40-G-138
Satellite Pro C40-G-13E
Satellite Pro C40-G-13F
Satellite Pro C40-H-103
Satellite Pro C40-H-113
Satellite Pro C40-J-10Z
Satellite Pro C40-J-11Q
Satellite Pro C40-J-124
Satellite Pro C40-J-125
Satellite Pro C50-G-106
Satellite Pro C50-G-10H
Satellite Pro C50-G-10J
Satellite Pro C50-G-10K
Satellite Pro C50-G-10M
Satellite Pro C50-G-10T
Satellite Pro C50-H-106
Satellite Pro C50-H-11F
Satellite Pro C50-J-11V
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Toshiba Dynabook alkuperäisakut:
40071698
40072215
4588105-2S
40072215
4588105-2S
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Medion Akoya kannettavien tietokoneiden kanssa:
Akoya E15403
Akoya E15403(MSN 30026724)
Akoya E15403(MSN 30026726)
Akoya E15403(MSN 30026727)
Akoya E15403(MSN 30027586)
Akoya E15403(MSN 30026724)
Akoya E15403(MSN 30026726)
Akoya E15403(MSN 30026727)
Akoya E15403(MSN 30027586)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat TMedion Akoya alkuperäisakut:
40071698
40072215
4588105-2S
40072215
4588105-2S
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-TOC501NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128188711 |
| Mitat | 245.60 x 106.10 x 5.10mm |
| Korvaa | 40071698 / 40072215 / 4588105-2S |
| Kapasiteetti (mAh) | 6000mAh / 45.6Wh |
| Jännite | 7,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |