Toshiba CB35-A3120, CB35-B3330, CB35-B3340 akku 3850mAh
calcActive())">
Toshiba CB35-A3120, CB35-B3330, CB35-B3340 akku 3850mAh
In stock
- SKU
- CS-TOB350NB
54,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Toshiba kannettavien tietokoneiden kanssa:
CB35-A3120
CB35-B3330
CB35-B3340
CB35-C3300
Chromebook 2
Chromebook 2 CB35
Chromebook CB35
ChromeBook CB35-A3120
ChromeBook CB35-B
ChromeBook CB35-B3330
ChromeBook CB35-B3340
CB35-B3330
CB35-B3340
CB35-C3300
Chromebook 2
Chromebook 2 CB35
Chromebook CB35
ChromeBook CB35-A3120
ChromeBook CB35-B
ChromeBook CB35-B3330
ChromeBook CB35-B3340
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Toshiba kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
P000619700
PA5208U-1BRS
PA5208U-1BRS
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-TOB350NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128098355 |
| Korvaa | PA5208U-1BRS / P000619700 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3850mAh / 41.58Wh |
| Mitat | 190.30 x 103.10 x 6.74mm |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |