Topcon tutkimuslaitteen GTS-3 / GTS-3A yhteensopiva akku 2700mAh
calcActive())">
Topcon tutkimuslaitteen GTS-3 / GTS-3A yhteensopiva akku 2700mAh
In stock
- SKU
- CS-TOP241SL
317,95 €
Topcon tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
GTS-3
GTS-3A
GTS-3A
Korvattavat Topcon tutkimuslaitteen alkuperäisakut
BT-24QW
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Topcon tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-TOP241SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128160458 |
| Korvaa | BT-24QW |
| Kapasiteetti (mAh) | 2700mAh / 19.44Wh |
| Mitat | 181.24 x 67.90 x 94.00mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |