Topcon tutkimuslaitteen GR-3 / GR-5 yhteensopiva akku 4000mAh
calcActive())">
Topcon tutkimuslaitteen GR-3 / GR-5 yhteensopiva akku 4000mAh
In stock
- SKU
- CS-TOR300SL
168,95 €
Topcon tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
GR-3
GR-5
GR-5
Korvattavat Topcon tutkimuslaitteen alkuperäisakut
02-850901-01
02-850901-02
02-850901-02
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Topcon tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-TOR300SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128164982 |
| Korvaa | 02-850901-01 / 02-850901-02 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 28.8Wh |
| Mitat | 136.94 x 54.00 x 34.70mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |