Topcon GTS-500, GTS-501, GTS-502 akku 2700mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Topcon mittalaitteiden kanssa:
GTS-500
GTS-501
GTS-502
GTS-700
GTS-701
GTS-702
GTS-703
GTS-710
GTS-711
GTS-712
GTS-713
Plus GTS-700
TPS-700
GTS-501
GTS-502
GTS-700
GTS-701
GTS-702
GTS-703
GTS-710
GTS-711
GTS-712
GTS-713
Plus GTS-700
TPS-700
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Topcon mittalaitteiden alkuperäisakut:
BT-30Q
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-TOP300SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128133032 |
| Korvaa | BT-30Q |
| Kapasiteetti (mAh) | 2700mAh / 19.44Wh |
| Mitat | 172.72 x 77.76 x 93.80mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |