Topcon GPT-1000, GPT-1001, GPT-1002 akku 2700mAh
calcActive())">
Topcon GPT-1000, GPT-1001, GPT-1002 akku 2700mAh
In stock
- SKU
- CS-TOP240SL
360,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Topcon mittalaitteiden kanssa:
GPT-1000
GPT-1001
GPT-1002
GTS-300D
GTS-301D
GTS-302D
GTS-303
GTS-303D
GPT-1001
GPT-1002
GTS-300D
GTS-301D
GTS-302D
GTS-303
GTS-303D
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Topcon mittalaitteiden alkuperäisakut:
BC-20CR
BT-24Q
BT-24Q
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-TOP240SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128133049 |
| Korvaa | BT-24Q |
| Kapasiteetti (mAh) | 2700mAh / 19.44Wh |
| Mitat | 180.30 x 67.90 x 94.18mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |