Topcon GP-SX1 akku 2200mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Topcon mittalaitteiden kanssa:
GP-SX1
SX-1
SX-1
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Topcon mittalaitteiden alkuperäisakut:
BT-1A
CGR-B/201LC
CGR-B/201LC
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-TOX100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128144236 |
| Korvaa | BT-1A / CGR-B/201LC / BDC71 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 16.28Wh |
| Mitat | 70.30 x 38.00 x 20.10mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |