Topcon FC100, FC-100, FC-120 akku 4400mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Topcon mittalaitteiden kanssa:
FC100
FC-100
FC-120
FC-200
FC2000
FC-2000
FC-2200
FC-2500
Field Controller FC100
Field Controller FC2000
GMS-2
GPT-700
GPT-7000
GPT-7000i
GPT-750
GPT-7500
GPT-7501
GPT-7502
GPT-9000
GPT9000A
GTS-700
GTS-7000
GTS-7000i
GTS-720
GTS-721
GTS-722
GTS-725
GTS-750
GTS-7500
GTS-751
GTS-752
GTS-900
IS Stations
QS StationsFC-2200
FC-100
FC-120
FC-200
FC2000
FC-2000
FC-2200
FC-2500
Field Controller FC100
Field Controller FC2000
GMS-2
GPT-700
GPT-7000
GPT-7000i
GPT-750
GPT-7500
GPT-7501
GPT-7502
GPT-9000
GPT9000A
GTS-700
GTS-7000
GTS-7000i
GTS-720
GTS-721
GTS-722
GTS-725
GTS-750
GTS-7500
GTS-751
GTS-752
GTS-900
IS Stations
QS StationsFC-2200
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Topcon mittalaitteiden alkuperäisakut:
BT-61Q
BT-65Q
BT-66Q
BT-65Q
BT-66Q
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-TOP750SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128130994 |
| Korvaa | BT-65Q / BT-66Q / BT-61Q |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 32.56Wh |
| Mitat | 71.70 x 41.20 x 45.00mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |