Topcon FC100, FC-100, FC-120 akku 3400mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien mittalaitteiden kanssa:
Topcon:
FC100FC-100
FC-120
FC-200
FC2000
FC-2200
FC-2500
Field Controller FC100
Field Controller FC2000
GMS-2
GPT-7000i
GPT-7500
GPT-7501
GPT-7502
GPT-9000
GPT9000A
GTS-750
GTS-751
GTS-900
RC-3
Hioki:
LR8410LR8510
LR8511
Sokkia:
SHC250SHC250 Data Collector
SHC2500
SHC2500 Data Collector)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat mittalaitteiden alkuperäisakut:
Topcon:
BT-30BT-62Q
BT65Q
BT66Q
BT-66Q
Hioki:
Z1007Sokkia:
BT-66Q)Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-TOP100HL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128120049 |
| Korvaa | BT-30 / BT-62Q / BT65Q / BT66Q / BT-66Q |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 25.16Wh |
| Mitat | 71.75 x 39.61 x 21.44mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |