Topcon FC-5000 akku 13600mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien mittalaitteiden kanssa:
Topcon:
FC-5000Carlson:
RT3Sokkia:
SHC-5000)Tämä akku korvaa ainakin seuraavat mittalaitteiden alkuperäisakut:
Topcon:
1013591-01Carlson:
1013591-01Sokkia:
1013591-01)Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-TOP500XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128146667 |
| Korvaa | 1013591-01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 13600mAh / 50.32Wh |
| Mitat | 76.20 x 75.40 x 20.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |