Topcon ES Total Station, ES-600G, ES-602 akku 4200mAh
calcActive())">
Topcon ES Total Station, ES-600G, ES-602 akku 4200mAh
In stock
- SKU
- CS-TOP602SL
42,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Topcon mittalaitteiden kanssa:
ES Total Station
ES-600G
ES-602
ES-602G
ES-605
ES-605G
Hiper II
HiPer II Receivers
HiPer V GNSS Receivers
OS Total Station
OS-602G
OS-605G
ES-600G
ES-602
ES-602G
ES-605
ES-605G
Hiper II
HiPer II Receivers
HiPer V GNSS Receivers
OS Total Station
OS-602G
OS-605G
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Topcon mittalaitteiden alkuperäisakut:
BT-L2
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-TOP602SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128133056 |
| Korvaa | BT-L2 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4200mAh / 31.08Wh |
| Mitat | 70.90 x 38.40 x 38.40mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |