Topcon Cygnus KS-102 Total Station akku 2800mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Topcon mittalaitteiden kanssa:
Cygnus KS-102 Total Station
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Topcon mittalaitteiden alkuperäisakut:
BT-77Q
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-TOP102SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128134237 |
| Korvaa | BT-77Q |
| Kapasiteetti (mAh) | 2800mAh / 20.72Wh |
| Mitat | 139.82 x 69.50 x 29.40mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |