Topcon CS-100, CTS-3000, GPT-1000 akku 2700mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Topcon mittalaitteiden kanssa:
CS-100
CTS-3000
GPT-1000
GPT-1003
GPT-1004
GPT-102R
GPT-2000
GPT-3000
GPT3000W
GPT3100W
GPT3200
GRS-245NW
GTS-100N
GTS-102N
GTS-102R
GTS-200
GTS-210
GTS-220
GTS230W
GTS-230W
GTS-250
GTS-250 Series Total Station
GTS-330
GTS-332N
CTS-3000
GPT-1000
GPT-1003
GPT-1004
GPT-102R
GPT-2000
GPT-3000
GPT3000W
GPT3100W
GPT3200
GRS-245NW
GTS-100N
GTS-102N
GTS-102R
GTS-200
GTS-210
GTS-220
GTS230W
GTS-230W
GTS-250
GTS-250 Series Total Station
GTS-330
GTS-332N
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Topcon mittalaitteiden alkuperäisakut:
51730
BT-32Q
BT-52Q
BT-52QA
BT-G1
TBB-2
TBB-2R
BT-32Q
BT-52Q
BT-52QA
BT-G1
TBB-2
TBB-2R
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-TOP520SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128130437 |
| Korvaa | BT-52QA / BT-52Q / 51730 / TBB-2 / TBB-2R / BT-32Q / BT-G1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2700mAh / 19.44Wh |
| Mitat | 135.25 x 68.70 x 26.15mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |