Topcon 24-030001-01, EGP-0620-1, EGP-0620-1 REV1 akku 4400mAh
calcActive())">
Topcon 24-030001-01, EGP-0620-1, EGP-0620-1 REV1 akku 4400mAh
In stock
- SKU
- CS-TOP101SL
55,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Topcon mittalaitteiden kanssa:
24-030001-01
EGP-0620-1
EGP-0620-1 REV1
Hiper Ga
Hiper Gb
Hiper Lite Plus
Hiper Pro
Hiper-L1
L18650-4TOP
TOP240-030001-01
EGP-0620-1
EGP-0620-1 REV1
Hiper Ga
Hiper Gb
Hiper Lite Plus
Hiper Pro
Hiper-L1
L18650-4TOP
TOP240-030001-01
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Topcon mittalaitteiden alkuperäisakut:
24-030001-01
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-TOP101SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128033165 |
| Korvaa | 24-030001-01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 32.56Wh |
| Mitat | 134.08 x 36.80 x 18.43mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |