Topcon 101C, 111C, DL-100 akku 1400mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Topcon mittalaitteiden kanssa:
101C
111C
DL-100
DL-101C
DL-102C
111C
DL-100
DL-101C
DL-102C
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Topcon mittalaitteiden alkuperäisakut:
BT-31Q
BT-31QB
BT-31QB
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-TOP111SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128131007 |
| Korvaa | BT-31QB / BT-31Q |
| Kapasiteetti (mAh) | 1400mAh / 10.08Wh |
| Mitat | 123.76 x 73.55 x 25.37mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |