Topcom Babytalker 1010, Babytalker 1020, Babytalker 1030 akku 700mAh
calcActive())">
Topcom Babytalker 1010, Babytalker 1020, Babytalker 1030 akku 700mAh
In stock
- SKU
- CS-TPB103MB
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Topcom itkuhälyttimien kanssa:
Babytalker 1010
Babytalker 1020
Babytalker 1030
Twintalker 3700
Babytalker 1020
Babytalker 1030
Twintalker 3700
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Topcom itkuhälyttimien alkuperäisakut:
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi itkuhälyttimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-TPB103MB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128063735 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.52Wh |
| Mitat | 49.50 x 31.80 x 10.90mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |