TomTom Start 52 / VF6F Navigaattorin Akku
calcActive())">
TomTom Start 52 / VF6F Navigaattorin Akku
In stock
- SKU
- CS-TMS520SL
17,95 €
15,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien TomTom navigaattorien kanssa:
Start 52
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat TomTom navigaattorien alkuperäisakut:
VF6F
LHA11110001
LHA11110001
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-TMS520SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128176794 |
| Mitat | 43.30 x 36.05 x 6.70mm |
| Korvaa | VF6F / LHA11110001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |